KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568449
nr 1356 8449
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, par. Olja på pannå, 35x26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:24:59
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr